darotsok73 napisał(a):

|
Grał i 100goli strzelał (tego mu nie odbierze nikt) to publika michę cieszyła ,odszedł to jazda po nim...,typowo polskie.
|
Deklarował, że swoje przywiazanie do Wisły, że będzie grał tu do konca kariery nawet, to niechodzi, że ODSZEDŁ, tylko w jaki sposób. Idąc twoim tokiem rozumowania to można się zapytać dlaczego nie jeździ się po Żurawskim i Błaszczykowkim?
darotsok73 napisał(a):

|
Mihajlowic balował z ferajną to był cool.
|
Zawsze pokazywał swoje przywiązanie do Wiślackich barw i ambitnie walczył na boisku, był również dobrym piłkarzem. Właśnie takich piłkarzy potrzebujemy
darotsok73 napisał(a):

|
Zanim zaczniecie po kimś jazdę pamiętajcie : to nie kibic tylko zawodowy piłkarz, nie myśli naszymi kategoriami.
|
Zgadzam się, ale mi chodzi o to, że jak się jakoś deklarujesz to się wywiązuj i miej szacunek do klubu który Cię z nieznajomych terenów wyciągnął i wypromował.. (patrz: Frankowski, Kokoszka itp.)
Dobra koniec offtopu