Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6940
Stary 10.01.2009, 19:29
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Grał i 100goli strzelał (tego mu nie odbierze nikt) to publika michę cieszyła ,odszedł to jazda po nim...,typowo polskie.
Deklarował, że swoje przywiazanie do Wisły, że będzie grał tu do konca kariery nawet, to niechodzi, że ODSZEDŁ, tylko w jaki sposób. Idąc twoim tokiem rozumowania to można się zapytać dlaczego nie jeździ się po Żurawskim i Błaszczykowkim?

darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Mihajlowic balował z ferajną to był cool.
Zawsze pokazywał swoje przywiązanie do Wiślackich barw i ambitnie walczył na boisku, był również dobrym piłkarzem. Właśnie takich piłkarzy potrzebujemy

darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Zanim zaczniecie po kimś jazdę pamiętajcie : to nie kibic tylko zawodowy piłkarz, nie myśli naszymi kategoriami.
Zgadzam się, ale mi chodzi o to, że jak się jakoś deklarujesz to się wywiązuj i miej szacunek do klubu który Cię z nieznajomych terenów wyciągnął i wypromował.. (patrz: Frankowski, Kokoszka itp.)

Dobra koniec offtopu
Odpowiedz cytując