Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6936
Stary 10.01.2009, 18:17
Skrzat napisał(a):
mogliby Frankowskiego wcześniej ściągnąć to by może przypomnieli sobie jak to dawniej się grało.
I jak uciekało(na dodatek za wszelką cene) się w najgorszym dla klubu momencie

tormenthor napisał(a):
gdyby nie cienki Pawełek (nigdy nie będę miał do niego szacunku za tego fuck'a , którego sprzedał kibicom)
Ja za to nigdy nie będe miał szacunku do tych kibiców(którzy się z niego wyśmiewwali). Do Mariusza należy się szacunek, przeczytaj sobie ostatni wywiad w Forzy. Mariusz Pawełek = 1906% poparcia

matizaq napisał(a):
Jak widomo potrzebny był nam : rozgrywający , bramkarz, skrzydłowy i napastnik . Dwie z tych pozycji udło nam sie zrealizować
Ja bym powiedział, ze narazie półtora, ponieważ Garguła możliwe, że będzie u nas latem. Mozna też powiedzieć, ze jedną biorąc pod uwagę to, że Beto narazie jest tym niewiadomym(Garguła ma wyrobioną ,,pewną" markę)
Odpowiedz cytując