Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6934
Stary 10.01.2009, 17:04
Pomyślcie jak koleś z 2 czy 3 ligi brazylijskiej, nawet tam się nie łapiący do składu ma być wzmocnieniem na miarę 1 składu. Jest to piłkarz co za 1 rok może 2 jest w stanie przy braku kontuzji coś zagrać.

Wisła potrzebuje jakiegoś dobrego napastnika. Właśnie jak Żurawski.
Odpowiedz cytując