|
Pomyślcie jak koleś z 2 czy 3 ligi brazylijskiej, nawet tam się nie łapiący do składu ma być wzmocnieniem na miarę 1 składu. Jest to piłkarz co za 1 rok może 2 jest w stanie przy braku kontuzji coś zagrać.
Wisła potrzebuje jakiegoś dobrego napastnika. Właśnie jak Żurawski.
|