Maciuś napisał(a):

|
Mnie najbardziej ciekawi ogromne trzesienie ziemi w dwoch klubach z trójki Wisla, Legia, Lech ktore nie zdobeda mistrza Polski.
|
Trzesienie to bedzie w Lechu jak nie zdobeda tytułu, oj juz sie nie moge tego doczekac
Jesli chodzi o Legie, wcale nie bede zdziwiony jak ta sytuacja co jest w tej chwili sie nie zmieni. Niestety nie mamy na co liczyc ze Walter uderzy piescia w stół po tym jak nam sie nie uda zdobyć 10 tytułu Mistrz Polski. Niestety... :( i nagle wyda grubą kase na pilkarzy, zwolni trenera, dyrketora sportowego i pieska leszka
A jesli chodzi o Wisle, tez jakiegos wielkiego dramatu sie nie spodziewam
Poprostu to Lech sobie dmucha balonik do niewyobrazalnych rozmiarów który w maju z ogromnym impetem peknie i mam nadzieje ze wtedy skonczy sie ogolnopolski onanizm i moda na Lecha
