Cytat:
|
? Jeśli Żuraw by przyszedł to kto usiadł by na ławce ?
|
Beto. Widziałeś go choć raz, że od razu chcesz go w pierwszym składzie?
Chłop zacznie runde na ławie, bo ani nie nadaje się na napastnika dobrego fizycznie, a chyba i też technicznie.
W sumie to sam nie wiem, nie widziałem go w akcji.
I jeszcze jedno. Nie wiem czemu uparliście, że sprowadzimy skrzydłowego. Jak klub nie ma tego w planach. Była mowa o napastnikach, bramkarzu i Gargule. Na skrzydłach jest nawet tłok, gdyż mogą tam grać: Małecki, Boguski, grywał na prawym Jirsak, Łobodziński, Zieńczuk, grywał Niedzielan, Diaz, Piotrek Brożek...od biedy Ćwieląg.