Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6930
Stary 10.01.2009, 16:45
Cytat:
? Jeśli Żuraw by przyszedł to kto usiadł by na ławce ?
Beto. Widziałeś go choć raz, że od razu chcesz go w pierwszym składzie?
Chłop zacznie runde na ławie, bo ani nie nadaje się na napastnika dobrego fizycznie, a chyba i też technicznie.
W sumie to sam nie wiem, nie widziałem go w akcji.

I jeszcze jedno. Nie wiem czemu uparliście, że sprowadzimy skrzydłowego. Jak klub nie ma tego w planach. Była mowa o napastnikach, bramkarzu i Gargule. Na skrzydłach jest nawet tłok, gdyż mogą tam grać: Małecki, Boguski, grywał na prawym Jirsak, Łobodziński, Zieńczuk, grywał Niedzielan, Diaz, Piotrek Brożek...od biedy Ćwieląg.
Odpowiedz cytując