Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6929
Stary 10.01.2009, 16:24
Ja bym się tak o to nie bał że będziemy mieć za dużo dobrych napastników... Bo prawda jest taka jak pisze "szorstki" że mamy jednego napastnik, którego prawdopodobnie za pól roku nie będzie...
Bo beto ma talent inaczej nie grałby w reprezentacjach młodzieżowych Brazylii, nie byłby wybierany za najlepszego piłkarza młodego pokolenia, miał jednak kontuzje. Dla mnie to jedna wielka zagadka... To samo Wtorek być może się odbuduje teraz... albo już nie wróci do formy z przed ponad roku, Żurawskiego u nas jeszcze nie ma i przyjdzie pewnie dopiero latem... No chyba że zdecydują się na wymianę z Baszcu...
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 10.01.2009 o godz. 16:46.
Odpowiedz cytując