Wyświetl pojedynczy post
Andzia~ŁA
Junior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3116
Stary 10.01.2009, 15:23
No to czuję się już spokojniej
a troche egoizmu nikomu jeszcze nie zaszkodziło cos o tym wiem

Dziękuję!
... a w Naszych sercach Biała Gwiazda!