Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Andzia~ŁA
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
3116
10.01.2009, 15:23
No to czuję się już spokojniej
a troche egoizmu nikomu jeszcze nie zaszkodziło
cos o tym wiem
Dziękuję!
... a w
Naszych sercach
Biała Gwiazda!
Andzia~ŁA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Andzia~ŁA
Znajdź inne posty napisane przez Andzia~ŁA