matizaq napisał(a):

|
Jednak pozostaje jedno pytanie ? Jeśli Żuraw by przyszedł to kto usiadł by na ławce ? Mielibyśmy teoretycznie 3 napadziorów do gry w 11 bo chyba po to sprowadziliśmy Beto? Chyba , że pewne jest że Paweł odchodzi i Bednarz szykuje atak : Żuraw- Beto .
|
Nawet 4 nie zapominaj jeszcze o Niedzielanie, ktory w kazdej chwili moze odzyskac forme z turnieju w Chicago kiedy wraz z Broziem pieknie sobie klepali pileczka, ale pozniej przyszla kontuzja, a po niej totalny regres formy. Ale wlasnie na tym polega konkurencja w skladzie. Bedzie 4 napadziorow, a wystepowac bedzie 2 w aktualnie najlepszej formie...Pamietajmy jeszcze, ze Maciek moze zagrac na ofensywnego pomocnika, takze zadnego problemu tu nie widze..