Pamiętam Leandro z Pogonii Szczecin jak całkiem dobrze zaprezentował sie w meczu na Reymonta.Ostatni sezon spedził w ostatniej drużynie z rosyjskiej ligi Luch - Energyij Vladivostok. Może dałoby sie go ściagnąc ale na transfermarkt.de nie piszą do kiedy ma kontrakt. Grał już w chłoodniejszym klimacie wiec nie byłoby problemów z aklimatyzacją.To ofensywny zawodnik, taki jakiego Skorża bardzo chce.
http://www.transfermarkt.at/de/spiel...ro/profil.html