Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6924
Stary 10.01.2009, 13:02
Jakoś nam pozyskania tak opornie idą że aktualnie nikogo nie mamy po za planami bramkarz z ligi indonezyjskiej , Żuraw z wcześniejszej emerytury tochę przykro to stwierdzic ale wszyscy się zbroją według jakiegoś planu a u nas ani ładu ani składu ot takie dzieło przypadku i tanich zakupów .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując