|
Ale jak się Guły na wiosne nie wykombinuje to my nawet o Pucharze UEFA se możemy pomarzyć co do Beto zobaczymy jak będzie grał Żuraw w Wiśle to spełnienie marzeń tylko mogliby Frankowskiego wcześniej ściągnąć to by może przypomnieli sobie jak to dawniej się grało.
|