Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6919
Stary 10.01.2009, 12:29
Ale jak się Guły na wiosne nie wykombinuje to my nawet o Pucharze UEFA se możemy pomarzyć co do Beto zobaczymy jak będzie grał Żuraw w Wiśle to spełnienie marzeń tylko mogliby Frankowskiego wcześniej ściągnąć to by może przypomnieli sobie jak to dawniej się grało.
Odpowiedz cytując