Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6916
Stary 10.01.2009, 12:12
http://www.youtube.com/watch?v=h0W_k...eature=related - m.in. dlatego bym go widział w Wiśle. Strzelania bramek na pewno nie zapomniał. Mając Gargułę za asystenta jeszcze do tej setki by dorzucił sporo nastepnych.

Odpowiedz cytując