Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
Od: 08.2006
Offline
#
6916
10.01.2009, 12:12
http://www.youtube.com/watch?v=h0W_k...eature=related
- m.in. dlatego bym go widział w Wiśle. Strzelania bramek na pewno nie zapomniał. Mając Gargułę za asystenta jeszcze do tej setki by dorzucił sporo nastepnych.
dzamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzamp
Znajdź inne posty napisane przez dzamp