|
Coś niesamowitego jak wy wszyscy ustalacie skład na wiosne z Żurawskim gułą i resztą
czy ja sie myle czy ich narazie w Wiśle niema .
p.s. wiem że okienko narazie trwa 10 dni i co z tego za tydzień będzie trwało 17 za dwa 24
czy to znaczy że te 10 dni nie może podlegać ocenie .
|