Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6915
Stary 10.01.2009, 12:07
Coś niesamowitego jak wy wszyscy ustalacie skład na wiosne z Żurawskim gułą i resztą
czy ja sie myle czy ich narazie w Wiśle niema .

p.s. wiem że okienko narazie trwa 10 dni i co z tego za tydzień będzie trwało 17 za dwa 24
czy to znaczy że te 10 dni nie może podlegać ocenie .
Odpowiedz cytując