zim zum napisał(a):

|
chłopie, bo powiedz mi jaki sens ma ściąganie 33 letniego napastnika, dawanie mu sporego kontraktu i liczenie na nie wiadomo co. Wisła z Żurawskim za najlepszych lat nie weszła do LM, to na co mamy liczyć po tylu latach. Powinno się szukać gości perspektywicznych, którzy wniosą dużo dobrego do drużyny i ewentualnie będzie można jeszcze sprzedać ich z zyskiem, a nie emerytów.
|
Kurde, zastanów się co ty mówisz? 33 lata to tak dużo? Szczególnie dla zawodnika, który Wisłę ma w sercu, szanuje kibiców i chce grać tu do końca kariery. Co do Ligi Mistrzów, to najpierw radze się zastanowić jak wyglądały eliminacje za czasów Żurawia, a jak wyglądać będą w lipcu. Maciek może być nie tylko doświadczonym napastnikiem, który liznął Europy i Polonia Bytom, czy Legia to dla niego pestka. Żuraw może być też dobrym duchem zespołu w szatni, takim jak był Kosa. TAK DLA ŻURAWIA W WIŚLE!!!