Pablo84 napisał(a):

****a wieczni malkontenci....Słyszycie się?
Garguła- źle, Żurawski - Źle, Beto- źle.Kogo wy tu ****a chcecie? Kake? Messiego? A może Ronaldo?
|

Żurawskiego niema Garguły na razie niema Beto na razie niema poczekamy jeszcze długo na certyfikat/
i ty sie pytasz kogo chcemy a ja ci odpowiadam KOGOKOLWIEK!!!!!!!