Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6911
Stary 10.01.2009, 11:32
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
****a wieczni malkontenci....Słyszycie się?


Garguła- źle, Żurawski - Źle, Beto- źle.Kogo wy tu ****a chcecie? Kake? Messiego? A może Ronaldo?
Żurawskiego niema Garguły na razie niema Beto na razie niema poczekamy jeszcze długo na certyfikat/
i ty sie pytasz kogo chcemy a ja ci odpowiadam KOGOKOLWIEK!!!!!!!
Odpowiedz cytując