Pablo84 napisał(a):

****a wieczni malkontenci....Słyszycie się?
Garguła- źle, Żurawski - Źle, Beto- źle.Kogo wy tu ****a chcecie? Kake? Messiego? A może Ronaldo?
|
Ich tez nie. Jakby przyszli do Wisły to by znaczyło że nie mają ambicji. A po co nam tacy bez ambicji?