Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6906
Stary 10.01.2009, 11:08
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
****a wieczni malkontenci....Słyszycie się?


Garguła- źle, Żurawski - Źle, Beto- źle.Kogo wy tu ****a chcecie? Kake? Messiego? A może Ronaldo?
chłopie, bo powiedz mi jaki sens ma ściąganie 33 letniego napastnika, dawanie mu sporego kontraktu i liczenie na nie wiadomo co. Wisła z Żurawskim za najlepszych lat nie weszła do LM, to na co mamy liczyć po tylu latach. Powinno się szukać gości perspektywicznych, którzy wniosą dużo dobrego do drużyny i ewentualnie będzie można jeszcze sprzedać ich z zyskiem, a nie emerytów.
Odpowiedz cytując