Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6905
Stary 10.01.2009, 10:55
****a wieczni malkontenci....Słyszycie się?


Garguła- źle, Żurawski - Źle, Beto- źle.Kogo wy tu ****a chcecie? Kake? Messiego? A może Ronaldo?
Odpowiedz cytując