|
Panowie - maj 2010 to data zakończenie inwestycji - oddanie do użytku stadionu wraz z wyposażeniem, oczywiście pewne prace będą mogły być prowadzone później - np. wyposażanie przestrzeni biurowych, czy indywidualna aranżacja vip-boxów, czy części cateringowej - jak restauracja, etc.
Nasz harmonogram i tak jest realistyczny...np. Gdańsk planuje zacząć prace w kwietniu 2009 a skończyć w grudniu 2010...stadion na ponad 40.000 miejsc...podobnie Wrocław...bardzo optymistycznie.
|