Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3094
Stary 09.01.2009, 23:58
Nie, ja będę odmieńcem w tej dziedzinie Nie sprzedam się dla żadnych "Fucktów" , "Super Sexpressów" i innych badziewi !

Bardziej mi zależy na karierze felietonisty / reportażysty niż jakiegoś newsmana .. ;]