wislak68 napisał(a):

Ciekawie będzie gdy się okaże że:
1. Garguła przyjdzie od lipca
2. Certyfikat Beto nie nie zostanie wydany z Brazylii (bo ichnia federacja przyzna rację Palmeiras)
3. Za Żurawia Grecy krzykną 0,5 mln EUR i bedzie wolny dopiero od lipca
4. Testowani bramkarze okażą się być na poziomie tych z letniego okienka i zostaniemy tylko z Pawełkiem i Cebanu.
Czy wtedy JB stanie się znowu łysym ch... ?
|
Myślę, że aż tak źle nie będzie, chociaż punkt numer 4 jest najbardziej prawdopodobny i tak pewnie się stanie. Mario i Ilie.
O Gułę i Żurawia napewno będzie ciężko, tym bardziej ze Wisła(Cupiał?) nie lubi wydawać za "dużo" pieniędzy.
Co do Beto, to już raczej nic na przeszkodzie nie stanie.
PS: Powiem tak. Jakbyś
wislak68 zagrał w stsie system 3z4 a zdarzenia to byłyby punkty od 1-4 to jest duże prawdopodobieństwo, że trafiłbyś ten kupon

OBYM SIĘ MYLIŁ.