Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6886
Stary 09.01.2009, 22:55
Myślałem ,że DZIAŁACZE z Bełchatowa są bardziej rozgarnięci ale widać się pomyliłem. Z resztą oni pomimo tych wielkich pensji ,które doją z państwowego molocha są i tak strasznie pazerni i tylko czekają ile im Wisła wsypie siana do kieszeni na boku za jeden zasrany podpis. Krótko mówiąc czekają na to żeby Guła albo ktoś z Wisły poza kasą dla klubu za wypożyczenie na pół roku dał im jeszcze w łapę. Typowa mentalność figuranta na państwowym który przyszedł się za wszelką cenę nachapać bo za chwilę go ****a nie będzie. A głosy ,ze niby Ulatowski ma niby coś do powiedzenia to są po prostu śmieszne. Janas owszem. Gość z doświadczeniem więc nie dał sobie pluć na buty. Ale Ulatowski chłopak od rozstawiania tyczek na treningach. On nawet bez Garguły z pocałowaniem w rękę by tę posadkę przyjął.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 09.01.2009 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując