wolfy napisał(a):

|
spoko - wy zawsze byliście czyści, nawet jak kupowaliście od nas mecz w '93.
|
Nie zebym byl uszczypliwy w stosunku do Moderatora tegoż forum ale...
Spoko - Wy zawsze jestescie czysci, nawet wtedy kiedys sprzedaliście nam mecz w '93
Czy moze w tym feralnym roku, byla inna zasada
Dać kase za coś - to jest korupcja i przestepstwo
Dostać kase za cos - to nie jest korupcja i nie jest to przestepstwem
