Griszka30KR napisał(a):

|
Jak dla mnie potrzebny nam jest nam tylko bramkarz z prawdziwego zdarzenia i moze skrzydłowy jesli Łobo nie odzyska formy,choc mocno wierze ,ze na wiosne bedzie to juz inny zawodnik.
|
Musze się zacytowac ,bo w tym momencie(przy pozostaniu Garguły) na pierwsze miejsce awansuje rozgrywający.