Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6841
Stary 09.01.2009, 16:23
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie potrzebny nam jest nam tylko bramkarz z prawdziwego zdarzenia i moze skrzydłowy jesli Łobo nie odzyska formy,choc mocno wierze ,ze na wiosne bedzie to juz inny zawodnik.
Musze się zacytowac ,bo w tym momencie(przy pozostaniu Garguły) na pierwsze miejsce awansuje rozgrywający.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując