|
Właśnie miałem o Grzelaku powiedzieć, który z kolei bardzo kulturalnie postąpił z sedzią w tej samej kolejce... Skoro PZPN aż tak się skupia na poszczególnych piłkarzach, no to bardzo proszę nie mam nic przeciwko. Tylko niech to będzie sprawiedliwe, uczciwe karanie. Czyli obejmujące wszystkich. A nie w stylu o Boguski coś zrobił! Ud*pmy go.
To jest jednak PZPN. Chory związek, z chorymi układami.
Z terminarzem też nie ma się co napinać, był taki a nie inny, jakbyśmy byli mocniejsi wygralibyśmy, ale nie wygraliśmy koniec.
|