|
Maciej Żurawski jest legendą Wisły i jak najbardziej zasługuje na szansę powrotu na Reymonta. Oczywiście nie na takim kontrakcie jak kiedyś. Myślę, że w przypadku tego zawodnika dobrym pomysłem byłby kontrakt motywacyjny 50 na 50, na 2 lata. Jeśli nie grałby zgodnie z oczekiwaniami klub nie poniósłby wielkich strat. Jeśli grałby na poziomie zbliżonym do jakiego nas przyzwyczaił podwyższone zarobki nie byłyby problemem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|