Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6812
Stary 09.01.2009, 14:23
Maciej Żurawski jest legendą Wisły i jak najbardziej zasługuje na szansę powrotu na Reymonta. Oczywiście nie na takim kontrakcie jak kiedyś. Myślę, że w przypadku tego zawodnika dobrym pomysłem byłby kontrakt motywacyjny 50 na 50, na 2 lata. Jeśli nie grałby zgodnie z oczekiwaniami klub nie poniósłby wielkich strat. Jeśli grałby na poziomie zbliżonym do jakiego nas przyzwyczaił podwyższone zarobki nie byłyby problemem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując