Wyświetl pojedynczy post
pio
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3062
Stary 09.01.2009, 13:31
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Pio, ja wiem, że można Tam chciałam się wybrać. Ale jak jest akcja zmasowana, to lepiej bo formalności są masakryczne. Z resztą to ma być nie krew, ale krew na płytki. A to inne pobieranie ponoć. Dobra mniejsza o to, jakoś damy radę

EDIT: Specjalnie się dowadywałam. Można "u nas" oddać krew dla Kuby! Poprostu trzeba zgłosć oddając, wziąc ten papiere i można później poprosić, oni go przekażą Hutnikowi do puli i razem wyślą do Lublina.

Pzdr
Nie negowałem Twej wiedzy
Poza tym wiele formalności nie ma, jedna ankieta i szybkie "badanie"...ale faktycznie oddawanie płytek to nieco inna sprawa i duża maszyna do tego
Właśnie wróciłem z owej Rzeźniczej, bo w niedzielę nie zmieszczę się w czasie, więc... krew oddana, racja żywnoścowa odebrana
Ostatnio edytowane przez pio : 09.01.2009 o godz. 13:42.
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!...


RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim

http://www.myspace.com/pio.m
pio
http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee

wszyscypio