Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
2451
08.01.2009, 23:29
Ok może przeszarżowałem z bojówkami biję się w pierś ale już na pewno nic do zarzucenia sobie nie mam w związku z antysemityzmem czy nawet faszyzmem ( radze przeczytać opis i zaglądnąć na twórce tych słów) Pozdrawiam
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk