Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2448
Stary 08.01.2009, 23:06
Cytat:
Widzę, że napisanie PSOR to od razu zmiana tytułu. Raczej upotocznienie? Tak na codzień z szacunku zwracamy się do nauczycieli, których szczególnie lubimy? Nie wiem, może ja tak mam. Po prostu szacunek.
zapomniałem ";-)" dodać
Cytat:
Dla Ciebie wikipedia jest wiarygodna, dla mnie nie
nie o sobie mówiłem(zresztą nikogo konkretnego na mysli nie miałem)

Cytat:
Dla Ciebie mój WOSowiec nie jest wiarygodny, dla mnie jest
a czy my mamy mozliwośc sparwdzenia tego (uwaga: retoryczne ) kazdy ma takie samo prawo negowania/opiniowania źródła informacji, co zresztą pierwszy uczyniłeś (a ja tylko wskazłem względność tego wszystkiego)
dlatego nie dziw się że ktoś w takich wypadkach jest sceptycznie nastawiony, no chyba że zaczniesz przybliżać np. sylwetkę osobnika... tylko jaki to ma sens, no i po co czas marnować na tekie pierdoły(co zresztą sam przyznałeś)

Cytat:
Porównanie z ilością trenerów reprezentacji jest nie do końca trafne
nie o liczbę tu chodzi, a o lotny temat na którym wielu się zna
i więcej ;-)

qazwsx123 napisał(a):Wyświetl post
...
"a" zgubiłeś, tj GAZA , tamto GAZ, literki pogubiłeś i Ci jedno i to samo wyszło
;-)
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 08.01.2009 o godz. 23:21.