Temat
:
Goal United
Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
177
08.01.2009, 22:44
zimka
napisał(a):
JA się pisze Nitrox kto jeszce...;>
Ja bym chętnie się wpisał ale już gram w lidze zjednoczonej, no chyba że kompletowaniu 8 zespołów potrwa kilka tygodni wtedy chętnie sie wpiszę
a jutro play-off o IV ligę
The Apostasy
Nergal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nergal
Znajdź inne posty napisane przez Nergal