Temat: Goal United
Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 08.01.2009, 22:44
zimka napisał(a):Wyświetl post
JA się pisze Nitrox kto jeszce...;>
Ja bym chętnie się wpisał ale już gram w lidze zjednoczonej, no chyba że kompletowaniu 8 zespołów potrwa kilka tygodni wtedy chętnie sie wpiszę a jutro play-off o IV ligę
The Apostasy



Odpowiedz cytując