Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3021
Stary 08.01.2009, 20:43
pio napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie było, że nie myślimy o forumowiczkach, to powinieneś Tiramisu dopisać, bo pewnie będzie chętna, co nie ?
Ja? Na libację alkoholową? Niee . Na pewno nie ze śliwowicą hehe.

Andzia~ŁA napisał(a):Wyświetl post
Z tymi papierosami to podziwiam, na prawdę podziwiam bo jakoś rzucić nie mogę.
Mam wrażenie, że po prostu nie próbujesz