pio napisał(a):

Żeby nie było, że nie myślimy o forumowiczkach, to powinieneś Tiramisu dopisać, bo pewnie będzie chętna, co nie ?
|
Ja? Na libację alkoholową? Niee

. Na pewno nie ze śliwowicą hehe.
Andzia~ŁA napisał(a):

|
Z tymi papierosami to podziwiam, na prawdę podziwiam bo jakoś rzucić nie mogę.
|
Mam wrażenie, że po prostu nie próbujesz
