Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3018
Stary 08.01.2009, 20:39
ja miałem za sobą rok całkowitej abstynencji - a co sam sobie alkohol winien mógł się ze mną lepiej obejść
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted: