Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
3018
08.01.2009, 20:39
ja miałem za sobą rok całkowitej abstynencji - a co sam sobie alkohol winien mógł się ze mną lepiej obejść
:twisted:
Good things come to those who wait...
:twisted:
wojteq_NH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteq_NH
Odwiedź stronę domową użytkownika wojteq_NH!
Znajdź inne posty napisane przez wojteq_NH