Nie wiem...jak podziękuję to się spełni, czy nie?
ja_ka_ napisał(a):

|
Jednego roku też miałem takie postanowienie, niekoniecznie noworoczne. Wyobraźcie sobie, że przez 7 miesięcy nic. Ani browara. Chodziłem jeszcze do technikum a to nie było tedy takie proste.
|
Ja tam całkowicie nie rezygnuję. To raczej hmm racjonalna abstynencja
