Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6761
Stary 08.01.2009, 19:59
Podzielam opinię Bednarza, który podobno jest przeciwny sprowadzeniu Żurawia. Wisła chcąc ugrać coś w Europie potrzebuje grajków ambitnych, charakternych, którzy nie będą wymiękali przed przykładowym Tot. A Żuraw co? Ciepłe kluchy i tyle. Chce wrócić na emeryturę żeby sobie jeszcze ze 2 lata pokopać w Ekstraklasie. Ten transfer nie ma sensu. Niech sobie Skorża da spokój.
Odpowiedz cytując