|
Podzielam opinię Bednarza, który podobno jest przeciwny sprowadzeniu Żurawia. Wisła chcąc ugrać coś w Europie potrzebuje grajków ambitnych, charakternych, którzy nie będą wymiękali przed przykładowym Tot. A Żuraw co? Ciepłe kluchy i tyle. Chce wrócić na emeryturę żeby sobie jeszcze ze 2 lata pokopać w Ekstraklasie. Ten transfer nie ma sensu. Niech sobie Skorża da spokój.
|