Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3006
Stary 08.01.2009, 19:55
Jednego roku też miałem takie postanowienie, niekoniecznie noworoczne. Wyobraźcie sobie, że przez 7 miesięcy nic. Ani browara. Chodziłem jeszcze do technikum a to nie było tedy takie proste.