Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Andzia~ŁA
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
3005
08.01.2009, 19:50
pio
napisał(a):
Trzeba doceniać i szanować siłę wroga
Co będzie z moich postanowień dopiero się okaże, ale na razie się trzymam
no właśnie otóż to, ja sie aż wystraszyłam i jestem abstynentką
co do postanowienia to szczerze trzymam za Ciebie kciuki
... a w
Naszych sercach
Biała Gwiazda!
Andzia~ŁA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Andzia~ŁA
Znajdź inne posty napisane przez Andzia~ŁA