MarcinKrosno napisał(a):

|
Jakoś wierzę, że będzie dobrze. Jeżeli co runda będą przychodzili zawodnicy pokroju Marcelo, to za trzy lata będziemy jak Ajax Amstedam.
|
Porównanie na wyrost i nietrafione.
Ajax sam wypuszcza na rynek młodych zdolnych ze swojej szkółki, których sprzedaje za duże pieniądze. My natomiast zaczynamy bazować na szkółkach południowoamerykańskich, co o tyle jest gorsze, że nie monitorujemy na bieżąco rozwoju, czy też braku potencjalnych zawodników do pierwszego składu.