Wyświetl pojedynczy post
Andzia~ŁA
Junior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2994
Stary 08.01.2009, 18:47
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Te, u was też było tak ciepło dzisiaj?
nie wiem bo choruje a właściwie to się reaktywuję
ale ładnie słonko grzało w okno

wódeczka heh ... dostałam na osiemnastkę między innymi pół litra Śliwowicy Łąckiej i jakoś nikt nie chce sie podjąć wypicia jej, ciekawe dlaczego?
szukam chętnych
... a w Naszych sercach Biała Gwiazda!