Aro1234 napisał(a):

Te, u was też było tak ciepło dzisiaj?
|
nie wiem bo choruje a właściwie to się reaktywuję

ale ładnie słonko grzało w okno
wódeczka heh ... dostałam na osiemnastkę między innymi pół litra Śliwowicy Łąckiej i jakoś nikt nie chce sie podjąć wypicia jej, ciekawe dlaczego?

szukam chętnych
