Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
felix.
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Zakopane
Offline
#
2992
08.01.2009, 18:40
ale wczorajsza rozmowa o boskiej ambrozji zwanej Wódeczką upadł :( to o czym rozmawiac ;D
felix.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felix.
Znajdź inne posty napisane przez felix.