Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 08.01.2009, 18:29
Dwniej grałem w FM06 czy coś takiego
Teraz niedawno posiadam FM09 i gram sobie Wisełką
Pierwszy sezon ...10 miejsce w lidze oraz zwycięstwo w Pucharze Polski...\
teraz 2 sezon i gram w .,.. lidze mistrzów ... pytanie... jakim cudem
i doszedłem do grupy od 1 rundy kw. mam m.in schalke oraz inter musze z interem wygrać aby przejść do następnej rundy
Ostatnio edytowane przez marian3a : 08.01.2009 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując