Dwniej grałem w FM06 czy coś takiego

Teraz niedawno posiadam FM09 i gram sobie Wisełką

Pierwszy sezon ...10 miejsce w lidze oraz zwycięstwo w Pucharze Polski...\
teraz 2 sezon i gram w .,.. lidze mistrzów ... pytanie... jakim cudem

i doszedłem do grupy od 1 rundy kw.

mam m.in schalke oraz inter

musze z interem wygrać aby przejść do następnej rundy
