Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#909
Stary 08.01.2009, 18:22
panowie...gdyby Brożek był tak skuteczny za Dana, jak teraz(a teraz i tak skutecznością wcale nie grzeszy) to Petrescu do dziś by pracowal...a jakby przepracował z naszymi grajkami 4 okresy przygotowawcze to dziś kondycyjnie zmiatalibyśmy wszystkich...i taka jest prawda.

Michniewicz powedział że piłkarzy Wisły powinni być wdzięczni że mieli okazje dotknąć profesjonalizmu przez ten okres...i myśle że się nie mylił.

a za kilka lat będziemy się cieszyć że taki trener u nas pracowal...
Odpowiedz cytując