Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
felix.
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Zakopane
Offline
#
2989
08.01.2009, 18:13
ja się tam cieszę, ze z fiz rozszerzonej zrezygnowałem bo byłby cinko
bardzo cinko . A z ustną z pol to lajtowy temat sobie wziąłem, tak wiec jestem optymistą
Czas pokaze
felix.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felix.
Znajdź inne posty napisane przez felix.