Wyświetl pojedynczy post
felix.
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2989
Stary 08.01.2009, 18:13
ja się tam cieszę, ze z fiz rozszerzonej zrezygnowałem bo byłby cinko bardzo cinko . A z ustną z pol to lajtowy temat sobie wziąłem, tak wiec jestem optymistą Czas pokaze