nero napisał(a):

|
dokladnie, az sam jestem zdziwiony jak tyle ludzi moglo sie na to nabrac :/
|
no ale popatrz nie każdy jak wciska CLICK to patrzy na pasek zdarzeń, po prostu klika z przyzwyczajenia a tutaj taki numer i wtedy sie kończy normalne myślenie. Teraz to normalne że jakbym spojrzał to bym wiedział ale wtedy po prostu to był szok i tyle.
http://www.przekroj.pl/work/privatei...ats/D/3393.jpg
żeby było na temat
