WILU TS napisał(a):

|
Wiesz co tak się składa że są to moi znajomi,nie mam pojęcia co widzisz na tej fotce śmiesznego ale skoro tak to dawaj twoje fotki z chęcią się ponabijam i wrzucę na jakieś forum !
|
wilu-nie napinaj sie tak

,spójrz na to obiektywnie

,pod innym kątem

,z innej perspektywy... to bardzo śmieszna fotka... pozdro
http://www.widelec.pl/widelec/1,8286..._swiniaka.html