Wyświetl pojedynczy post
Jazda
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1416
Stary 08.01.2009, 17:09
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co tak się składa że są to moi znajomi,nie mam pojęcia co widzisz na tej fotce śmiesznego ale skoro tak to dawaj twoje fotki z chęcią się ponabijam i wrzucę na jakieś forum !
wilu-nie napinaj sie tak,spójrz na to obiektywnie,pod innym kątem,z innej perspektywy... to bardzo śmieszna fotka... pozdro

http://www.widelec.pl/widelec/1,8286..._swiniaka.html
Ostatnio edytowane przez Jazda : 08.01.2009 o godz. 17:17.
Odpowiedz cytując