Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6739
Stary 08.01.2009, 16:06
Gdyby gość planował doić Wisłę do końca kontraktu to oznaczałoby to, że wzięliśmy wybrakowany towar. Jeżeli będzie go napędzała chęć przejścia do nowego, bogatszego klubu, to jestem o jego postawę spokojny. Wystarczy zauważyć, że taki Paulista grał najlepiej gdy mu się kontrakt kończył.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując