|
Gdyby gość planował doić Wisłę do końca kontraktu to oznaczałoby to, że wzięliśmy wybrakowany towar. Jeżeli będzie go napędzała chęć przejścia do nowego, bogatszego klubu, to jestem o jego postawę spokojny. Wystarczy zauważyć, że taki Paulista grał najlepiej gdy mu się kontrakt kończył.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|