Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wisła&Lechia
Guest
#
6731
08.01.2009, 15:49
Mi się wydaje że z tym Beto będzie tak samo jak z Dudu . Nie będzie dostawał dużo szans :(
Wisła&Lechia