Wyświetl pojedynczy post
Wisła&Lechia
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6731
Stary 08.01.2009, 15:49
Mi się wydaje że z tym Beto będzie tak samo jak z Dudu . Nie będzie dostawał dużo szans :(
Odpowiedz cytując