Taa globalnego ocieplenia nie ma , ale przekazy podprogowe są efektywnym narzędziem manipulacji :mrgreen:
W życiu nie przyszło mi na myśl porównywać Kaczyńskiego do Hitlera ani też nigdy mi się z nim nie skojarzył , więc chyba jestem odporny .
Cytat:
Najpierw zereknij laskawe do linkow ktore podrzucilem.
A potem powiedz co by bylo gdyby ow frontman pociagnal za soba reszte krajow. Zamiast 1/30 bedziemy miec 1/5 stopnia. Sukces jak sie patrzy!
|
Po pierwsze pytam poraz kolejny , co ty byś chciał żeby zostało osiągnięte ?
Bo najpierw Ci nie pasuje , że w ogóle , później , ze za mało . To ja już sam nie wiem , czy chciałbyś aby Unia nie brała się za ten projekt , czy żeby ograniczyła emisje CO2 o 100 % do 2020 r ?
Co do linków , to ja Ci mogę przedstawić o jeden link więcej ,,za" globalnym ociepleniem , wtedy będziesz przekonany ?
Jeżeli chodzi o suckes , to wyraźnie opisałem co jest jego podstawą . Ponadto wskazałem , że ,,pakiet klimatyczny'' nie polega tylko i wyłącznie na obninżeniu emisji CO2 , ale odnosię się do różnych działań pobocznych w zakresie energetyki .