Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
qbek
Member
Od: 05.2003
Skąd: ja jestem??
Offline
#
695
08.01.2009, 10:43
Sprzeadam Samson XP300 - aktywna kolumna głośnikowa
http://allegro.pl/show_item.php?item=525218815.
Cena do uzgodnienia, może by poza allegro.
Powód: ;p
Ostatnio edytowane przez qbek : 08.01.2009 o godz. 10:44.
Every day I love U more, and more, and more, and more...
qbek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qbek
Znajdź inne posty napisane przez qbek