Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
patryk:)
Member
Od: 08.2005
Offline
#
6694
08.01.2009, 10:26
W sprawie Garguły mądrzejsi powinniśmy być jutro ,bo na piątek właśnie zaplanowane są rozmowy...
patryk:)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patryk:)
Znajdź inne posty napisane przez patryk:)