Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
MarcinKrosno
Junior Member
Od: 02.2006
Offline
#
6690
08.01.2009, 09:58
Mam nadzieję, że Beto to nie kolejny Dawidowski.
MarcinKrosno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarcinKrosno
Znajdź inne posty napisane przez MarcinKrosno